Sprememba tekmovalnega koledarja

  • Natisni
Zaradi potreb reprezentance in nekaj odpovedi zaradi zasedenosti dvoran je spremenjen tekmovalni koledar:
 
Več si preberite v nadaljevanju!
 
Tekme, ki so prestavljene na druge datume so:
 
23.1 prestavljeno 10.krog 1.SFL FBK Jaws FBK Olimpija  
 
30.jan prestavljeno 10.krog 1.SFL FBK Polanska banda UNIHOC Borovnica Športna dvorana Železniki
29.jan prestavljeno 11.krog 1.SFL ŠD Zelenci FBK Insport Dvorana Vitranc Kr. Gora
31.jan prestavljeno 8.krog 1.SFL U19 ŠD Zelenci U19 FBK Insport U19 Dvorana Vitranc Kr. Gora
31.jan prestavljeno 8.krog 1.SFL U19 POL/ŽIRI U19 FBK Olimpija U19 Športna dvorana Železniki
​Tekmovalni koledar od 20.1.2016 je sledeči:
 
23.jan 18:00 14.krog 1.SFL FBK Polanska banda FBK Jaws Športna dvorana Železniki
22 ali 23.1
​​
​ura še ni določena​
10.krog 1.SFL FBC Žiri ŠD Zelenci  
23.jan 14:30 11.krog 2.SFL FBC Borovnica B FBK Insport Mladi Dvorana OŠ Martina Slomška Vrhnika
24.jan 19:00 7.krog 1.ŽSFL MF ŠD Zelenci Ž FBK Polanska banda Ž OŠ Mojstrana
24.jan 13:30 7.krog 1.ŽSFL MF Lady Zone Borovnica FBK Olimpija Ž OŠ Borovnica
30.jan 16:00 12.krog 2.SFL Polycom Brlog FBK Galaks Dvorana Trata Škofja Loka
7.feb 18:00 13.krog 2.SFL FBK Insport Mladi FBK Galaks Športna dvorana Trata Škofja Loka
6.feb 18:00 13.krog 2.SFL FBK Olimpija B Polycom Brlog Dvorana Edvard Peperko Ljubljana
7.feb 16:00 8.krog 1.SFL U19 POL/ŽIRI U19 FBK Olimpija U19 Športna dvorana Železniki
 
12.feb 20:00 11.krog 1.SFL ŠD Zelenci FBK Insport Dvorana Vitranc Kr. Gora
13.feb 15:00 10.krog 1.SFL FBK Polanska banda UNIHOC Borovnica Športna dvorana Železniki
13.feb 18:00 10.krog 2.SFL Polycom Brlog FBC Borovnica B Dvorana Trata Škofja Loka
13.feb 17:00 6.krog 1.SFL FBK Insport FBK Jaws Športna dvorana Poden Škofja Loka
14.feb 19:00 8.krog 1.ŽSFL MF ŠD Zelenci Ž Borovnica Floorballshop.si OŠ Mojstrana
14.feb 16:00 8.krog 1.ŽSFL MF FBK Polanska banda Ž FBK Olimpija Ž OŠ Poljane
14.feb 16:00 8.krog 1.SFL U19 ŠD Zelenci U19 FBK Insport U19 Dvorana Vitranc Kr. Gora
 
 
od 20.2. do konca rednega dela je koledar nespremenjen, razen 3 tekem, ki so:
 
5.mar
​ura še ni določena​
7.krog 1.SFL FBK Jaws FBK Polanska banda  
26.mar 19:00 2.krog 1.SFL UNIHOC Borovnica FBK Insport Dvorana OŠ Martina Slomška Vrhnika
26.mar
​ura še ni določena​
10.krog 1.SFL FBK Jaws FBK Olimpija
Sekretar FZS
Bojan Klavžar